Make up

6 knifiņi, kā acu ēnas padarīt supernoturīgas

 

Kāda jēga no skaista acu grima, ja dienas beigās tas ir izsmērējies un ne tuvu neizskatās tā, kā no rīta? Lai tā nenotiktu, piedāvājam sešus knifiņus, kā padarīt grimu īpaši noturīgu.

 

 

 

6 knifiņi, kā acu ēnas padarīt supernoturīgas

1.    Jāsāk ar tīru pamatu. Ja tavi plakstiņi dienas laikā kļūst taukaini, pirms kosmētikas uzklāšanas obligāti nomazgā seju, īpašu uzmanību pievēršot plakstiņu ādai. Taču esi maiga, jo tā ir ļoti jutīga! 
2.    Lieto acu ēnu bāzi. Kad sejas āda ir attīrīta un mitrināta (acu krēmu gan nevajadzētu pirms grimēšanās uzklāt tieši uz plakstiņiem), lieto nelielu daudzumu acu ēnu bāzes, kādas ražo teju visi kosmētikas zīmoli. Lielākā daļa no tām ne vien paildzina grima mūžu, bet arī ļauj to vieglāk uzklāt un paspilgtina krāsas. 
3.    Izmanto ūdensnoturīgu kosmētiku. Ja tev ādas taukainuma vai arī acu formas dēļ bieži izsmērējas grims, labāk sāc lietot ūdensnoturīgu dekoratīvo kosmētiku. Ņem vērā, ka tai nepieciešams īpaši ūdensnoturīgai kosmētikai paredzēts noņēmējs! 

6 knifiņi, kā acu ēnas padarīt supernoturīgas

4.    Nostiprini grimu. Kad tavs grims ir gatavs, to vajadzētu piepūderēt. Ja esi lietojusi krēmveida produktus vai laineri, nostiprini to ar tādas pašas krāsas acu ēnām. Ja esi izmantojusi tikai pūderveida produktus, noturi tos vietā ar caurspīdīgo pūderi, kas arī samazinās ādas spīdēšanu. 
5.    Nēsā līdzi kosmētikas noņēmēju. Ja vienmēr būsi gatava atjaunot grimu, tev nebūs jāuztraucas par tā izsmērēšanos. Ērtības labad vari izmantot kosmētikas noņemšanai paredzētas salvetes vai arī pārliet noņēmēju mazākā pudelītē. 
6.    Vienmēr esi gatava atjaunot grimu. Ieliec somiņā acu zīmuli un ēnas – tie neaizņem daudz vietas, taču būs ļoti noderīgi, ja nu gadījumā radīsies nepieciešamība atjaunot grimu. 
Avots: Allure / Foto: Shutterstock. 

Advertisements

Categories: Make up

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s