Make up

Kāds grims pašlaik ir modē? Jo dabiskāk, jo labāk!

Lielākās modes nedēļas ir noslēgušās, līdz ar to izkristalizējušās nākamās sezonas aktuālākās modes tendences. Kosmētikas jomā valdīs absolūts minimālisms.

Modeles no modes namu Balmain un Proenza Schouler 2014.gada pavasara skatēm.Modeles no modes namu Balmain un Proenza Schouler 2014.gada pavasara skatēm.

Tas gan nenozīmē, ka no kosmētikas būtu jāatsakās pavisam. Taču vislielākās pūles jāvelta tam, lai āda izskatītos perfekti gluda un veselīga, nevis atsevišķu sejas daļu izcelšanai. Ar grimu nākamsezon būs jācenšas radīt iespaidu, ka pie spoguļa neesi stāvējusi vispār, lai gan tā saucamā „no makeup makeup” izveidošana ir samērā laikietilpīga.
Ja vēlies izskatīties dabiski, bet vienlaikus arī veselīgi un starojoši, tev jāatrod piemērota dekoratīvā kosmētika. Tonālais krēms nomaskēs ādas nepilnības un izlīdzinās sejas ādas toni. Ja tev ir taukaina āda, pa virsu klāj plānu pūdera kārtiņu – tas ilgāk pasargās no sejas spīdēšanas. Bronzeri klāj vietās, kurām pirmajām pieķeras iedegums – pieres augšdaļā, uz vaigu kauliem un ap žokļa līniju. Uz vaigiem klāj sārtumu, kas uzreiz atdzīvinās sejas toni. Ja vēlies, grimu vēl vari papildināt ar izgaismotāju. Tas jāklāj virs vaigu kauliem un zem uzacs.

Modeles zīmolu Thakoon un Michael Kors 2014.gada pavasara skatēs.Modeles zīmolu Thakoon un Michael Kors 2014.gada pavasara skatēs.

Tikai atceries, ka veido dabisku grimu, tāpēc izmantoto produktu daudzumam jābūt nelielam un jāizskatās neuzkrītoši. Protams, nekas nav akmenī cirsts. Ja vēlies, pēc sejas nogrimēšanas vari nedaudz izcelt acis vai iekrāsot košākas lūpas. Ja nepārspīlēsi, tas tik un tā izskatīsies dabiski!

Kasjauns.lv / Foto: LETA/AFP

Advertisements

Categories: Make up

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s