Skaistumkopšana

Dzīšanās pēc nevainojama ķermeņa: efektīvas procedūras ar aparātiem. Intervija ar speciālisti Nataļju Gavkaļuku

Dzīšanās pēc nevainojama ķermeņa: efektīvas procedūras ar aparātiem. Intervija ar speciālisti Nataļju Gavkaļuku

 

Bieži vien notiek tā, ka svars it kā ir normā un augumam apģērbā nav nekādas vainas. Tomēr tādi kosmētiskie defekti, kā «galifē» uz gurniem un ļenganais vēderiņš visu šķietami nevainojamo ainu izkropļo. Jo īpaši, kad nav aiz kalniem vasara, pludmales sezona un atkailināt ķermeni šā vai tā nāksies.

Katru pavasari mēs gatavojam individuālu plānu sevis «pieslīpēšanai». Tomēr, kā tas bieži vien notiek, apņemšanās pāriet konkrētās darbībās vienīgi tad, kad laika atlicis katastrofāli maz.

Šoreiz, kā jau ierasts, mēs vērsāmies pēc padomiem pie speciālista. Nataļju Gavkaļuku pazīstu jau vairākus gadus. Mūsu pirmā iepazīšanās noritēja pavasarī, tieši pirms sešiem gadiem. Kā miljons citu meiteņu, biju haotiskā «savas īstās» masāžas procedūras meklējumos. Vienīgi izejot cauri speciālistu virknei – savas pārvērtības uzticēju tieši viņai. Toreiz izgāju LPG un miostimulācijas procedūru kursu. Par iegūtā rezultāta efektivitāti atminos vēl joprojām: mīnus 4 kg, tvirtāks ķermenis, sagatavots vasarīgam minimālismam.

Šodien mēs pieskarsimies veselai aparātu procedūru virknei, kas ievirzīti konkrētiem mērķiem. Tomēr sākumam, iepazīstināšu jūs ar Nataļju Gavkaļuku – sertificētu estētisti ar augstāko medicīnisko izglītību.

 

 

-Nataļja, kā izdarīt pareizo izvēli starp manuālajām procedūrām un procedūram ar aparātiem?

N.G. – Domāju, ka viena otru tās savstarpēji neaizvieto, bet gan papildina. Svarīgi noformulēt, kādus rezultātus jūs sagaidāt. Manuālā masāža – vairāk terapeitiska procedūra, kas paredzēta darbam ar visu ķermeni. Pat ja ieradīsieties ar vienu problēmu, piemēram, celulītu, kompetents speciālists pievērsīsies visam jūsu ķermenim, nevis tikai acīmredzamajām problemātiskajām zonām. Aparātu procedūru shēma ir nedaudz citādāka un ir iespēja darboties lokāli.

Korekcija ar aparātu ir efektīvākais auguma uzlabošanas veids, par cik veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadi no organisma. Auguma korekcija ar aparātu ļauj ātri cīnīties ar tādiem trūkumiem, kā celulīts, liekais tauku slānis, krūšu, sēžamvietas, vēdera tonusa zudums, strijas, kā arī vispārējā muskuļu hipotonija un ādas turgora samazināšanās straujās notievēšanas rezultātā.

Korekcijas procedūrām ar aparātiem ir maksimālais efekts aptaukošanās sākumposmā, bez nopietnām novirzēm un saslimšanām. Pretējā gadījumā, primāri nepieciešama ārstēšana, un vienīgi tad korekcija.

– Ne katra sieviete kļūs par nevainojama auguma īpašnieci, zaudējot vien pāris kilogramus. Viss tādēļ, ka auguma proporcijām traucē lokālie tauku nogulumi, piemēram, vēderā vai gurnos, kur tauki sadeg pēdējie. Ko jūs iesakāt tauku šķelšanās stimulēšanai problemātiskajās zonās?

N.G. – Auguma korekcijas uzdevumi ir:

-lipolīze (tauku šķelšanās);

-lipoģenēzes inhibēšana, proti – tauku veidošanās novēršana;

-asinsrites uzlabošana tauku un muskuļu audos;

-liekā šķidruma, sadalīšanas produktu un toksīnu izvade, kas rodas lipolīzes rezultātā.

Izšķir galvenās lipolītiskās, palīglīdzekļus,drenāžas un atbalstošās auguma korekcijas metodes.

Ar palīglīdzekļiem, piemēram, manuālo masāžu, masāžu ar aparātu (vakuuma masāžu), kriomasāžu, ultraskaņas terapiju, talasoterapiju, uzlabojas tauku un muskuļu audu asinsrite. Tas savukārt nodrošina lielisku sagatavošanos pirms galveno korekcijas metožu pielietošanas.

Lipolītiskās metodes procedūras ir ozona terapija un mezoterapija. Šīs procedūras nodrošina tauku šķelšanos un tauku samazināšanos.

Limfodrenāžas masāžu, presoterapiju un talasoterapiju attiecina pie korekcijas drenāžas metodes. Šīs procedūras ieteicamas sadalīšanās produktu un toksīnu izvadei, kas veidojas tauku šķelšanās procesā.

Vienmēr iesaku tādu speciālistu, kas var piedāvāt plašu procedūru spektru gadījumā, ja acīmredzami rezultāti pēc 3-4 procedūrām tomēr netiks novēroti un radīsies nepieciešamība pēc savlaicīgas taktikas nomaiņas.

Šajā arī ir galvenā būtība. Nav iespējams viennozīmīgi apgalvot, ka LPG  jums būs piemērots. Pastāv varbūtība, ka pēc otrās-trešās procedūras ārsts sapratīs, ka rezultāti nav raduši izpausmi. Tādējādi izvēlētā kursa ietvaros uzreiz piedāvās citu, iedarbīgāku procedūru.

 

 

Manā kabinetā ir 5 aparāti. Tas nozīmē, ka ierodoties uz vizīti, varu piedāvāt pacientam maksimāli saplānotu kursu. Piemēram, iesākt ar vienkāršāko presoterapiju limfu izkliedēšanai, tad pāriet pie smagākas LPG un miostimulācijas artilērijas. Problemātiskākas vietas – bezinjekciju mezoterapija, kas, manuprāt, iekaroja to cilvēku sirdis, kas baidās no injekcijām.

 

Nataļja, pastāstiet par aparātiem. Kā tas bieži vien notiek, mēs sadzirdam skaļu saukli un skrienam, ko kājas nes, īpaši, ja ir gadījies iegūt kuponu. Kas, kādam nolūkam un kādēļ – paši nezinām.

N.G. Atklāti sakot, kolektīvo iepirkšanās portālu popularitāte jūtami  ietekmēja aparātu kosmetoloģijas reputāciju. Speciālists ar augstu kvalifikāciju nekad neatļausies darboties šādā līmenī. Ierodoties kabinetā, pacients iegūst ne tikai 30-40 minūtes masāžas, bet gan pilnas anamnēzes sastādīšanu, izklāsta savas problēmas, uzzina par iespējamām blakusparādībām un vienīgi tad saņem ieteicamo procedūru plānu. Kā jūs saprotat – tas ir līdzīgi, kā ierasties vizītē pie ārsta. Ierodoties poliklīnikā, jūs taču jautājat, kā ārstēties pie sanitāra?

 

Attiecībā uz aparātu ievirzi…

Auguma korekcijas mehāniskās metodes tiek klasificētas pēc fizioterapeitiskām īpašībām – tā ir ultraskaņas terapija, elektrolipolīze, mehaniskā limfodrenāža, elektromiostimulācija.

 

 

Ultraskaņas terapija ir saistīta ar ultraskaņas viļņu izmantošanu. Iekļūstot 3-4 cm ādas slānī, tie izraisa defibrozējošu iedarbību uz zemādas taukiem, pārejot no mehāniskās enerģijas siltumenerģijā. Šī iedarbība uzlabo metaboliskos procesus, vibrācija nodrošina masāžu šūnu līmenī un sablīvētu ādas struktūru uzsūkšanos celulīta gadījumā, pastiprinās kolagēna un elastāna izstrāde, uzlabojoties hialuronskābes sintēzei, notiek rētu un saaugumu uzsūkšanās.

 

Elektrolipolīzes pamatā ir impulsa strāvas izmantošana pastāvīgajā polaritātē, kuru ietekmē notiek tauku šķelšanās līdz taukskābēm, kurus organisms uzņem. Aktivizācija notiek ar adatu elektrodiem, kas tiek ievadīti taukaudos. Dažkārt izmanto ādas elektrodus, tomēr to izmantošana ir mazāk efektīva. Efektu iespējams pastiprināt, pēc elektrolipolīzes izmantojot mehānisko limfodrenāžu, kas paātrina tauku apmaiņas produktu izvades procesu no organisma.

 

Mehāniskā limfodrenāža nepieciešama, lai sagatavotos citām procedūrām ar aparātiem, par cik limfodrenāža nodrošina liekā šķidruma izvadi no organisma, noņem pietūkumu un normalizē procesus skartajā zonā. Limfodrenāža sekmē muskuļu sašaurināšanos, pateicoties kam notiek limfas un asins aizplūšana. Limfodrenāžas efektu iespējams panākt kā uz lokālajām zonām, tā arī vispārējās procedūras laikā. Limfodrenāžas vietā, izņemot miostimulāciju, var veikt presomasāžu un vakuuma drenāžu.

 

Šodien ir ārkārtīgi populāra elektrostimulācija, kuras laikā notiek izometriskais un izotoniskais muskuļu treniņš. Procedūras gaitā muskuļu audi sašaurinās un atslābinās. Šāda stimulācija novērš muskuļa tonusa samazināšanos.

Kā redzat, vidusmēra cilvēkam šādu procedūru pārpilnībā apjukt ir gaužām elementāri. Līdz ar to, mans padoms ir vienkāršs – meklējiet speciālistu, nevis aparātu!

Speciālists jums noteikti palīdzēs!

 

– Ko vēl jūs iesakāt saviem pacientiem bez procedūru kursa?

N.G.- Auguma korekcijas procedūra būs maksimāli efektīva apvienojumā ar pareizu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, tāpēc sākt korekciju bez fiziskās slodzes un pārēšanu nav jēgas.

Iegūto rezultātu uzturēšanai es sniedzu uztura, fizisko aktivitāšu rekomendācijas, kā arī nosaku procedūras, kas novērš tauku veidošanos organismā.

Neskatoties uz auguma korekcijas metožu lērumu, kas dāvā pozitīvus rezultātus, derētu atcerēties, ka liekais svars mēdz atgriezties. Lai to novērstu, jāatbrīvojas no kaitīgajiem ieradumiem un jāpiekopj veselīgs dzīvesveids.

 

 

www.estetikaskabinets.lv

Lāčplēša iela 75, Rīga

Tālr. 67288646, 29905497

E-pasts: estetikaskabinets@gmail.com

Bezmaksas stāvvieta kabineta apmeklētājiem

 

Advertisements

Categories: Skaistumkopšana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s