Make up

PAVASARA MEIKAPA TENDENCES

Dzīvesprieks un dzirkstošs svaigums – tā varētu raksturot šajā pavasarī aktuālās dekoratīvās kosmētikas tendences. Sulīgi lūpu un nagu toņi, kas uz saulē viegli iedegušās un starojošās ādas spēlējas ar maigu pasteļtoņu acu ēnām. Varbūt šī ir vasara, kad beidzot esi gatava uzdrīkstēties ierasti melno skropstu tušu nomainīt pret citu. Uz priekšu, jo prieku būt skaistām mēs radām sev pašas! Monday piedāvā šī pavasara – vasaras sezonas kosmētikas aktualitātes.

 

Rozā

Šī pavasara vadošais tonis meikapā viennozīmīgi ir rozā. Lai arī šķietami rozā sievieti padara pārlieku meitenīgu, tomēr mēs aicinātu novērtēt tā kvalitātes. Ja iedomājoties par šo krāsu, pirmais, kas nāk prātā, ir Britnija Spīrsa savas dziedātājas karjeras sākumā fuksijas rozā tērpā, tad tu maldies, mēs ieteiktu izvēlēties šīs paletes maigos toņus, košāk akcentējot lūpas.  Piemēram, gaiši rozā acu ēnas ar vieglu mirdzumu liks burtiski uzmirdzēt sejai kopumā un, kas nav mazsvarīgi, arī vizuāli padarīs mūs par pāris gadiem jaunākas. Kopumā šī ir aktuālākā toņu palete arī lūpu krāsu un vaigu sārtumu piedāvājumā.

rozavariacija.jpgOranžs

DKNY

 

Pirmais veids, kā atsvaidzināt kopskatu, ir uzkrāsot lūpas. Šajā sezonā kā favorīttonis līdzās svaigajiem un sulīgajiem rozā toņiem izvirzās dzirkstoši oranžais. Un par aktuālākajiem šajā toņu paletē uzskatāmi koraļļu tonis un dzirkstošais apelsīnu oranžais. Tāpat arī oranžais rotaļājas nagu laku toņu variācijās, kuras piedāvā lielākie dekoratīvās kosmētikas zīmoli.

Iedegums

 

Protams, tuvojoties vasarai, aktuāli kļūst bronzas, siltie iedeguma un terakotas toņi, tāpēc teju visu dekoratīvās kosmētikas zīmolu plauktus papildina visu veidu bronzeri un pūderi, kas iedeguma efektu palīdz radīt vienā mirklī, pat tad, ja saulē esi bijusi tikai tik ilgi, cik ceļā uz darbu un mājupceļā no tā. Mūsu atklājums šajā pavasarī ir šķidras konsistences vaigu tonis, kas lieliski saliks vajadzīgos akcentus arī uz iesauļotas ādas.

Bronzeri.jpgKrāsu spēles

Vasara ir tas laiks, kad vari atļauties parotaļāties ar skropstu tušas toni, jo atšķirībā no ziemas, kas teju paģēr tumšu un uzkrītošu acu krāsojumu, vasarā pie gaiša un viegla apģērba, arī meikaps var būt vieglāks un rotaļīgāks. Ja neesi tik ekstrēmi noskaņota, lai skrostas tonētu sārtos toņos, vismaz ierasti melno skropstu tušas toni vari nomainīt uz tumši zilo vai zaļo. Starp citu, uz iedegušas sejas ādas skaisti un dabīgi izskatās arī tumši brūna skropstu tuša.

Mascarasvisas.jpgIzgaismotājs

 

Šķiet, vasarā, kad esi atpūtusies un baudījusi saules un ūdens peldes, ikviena sieviete jūtas laimīga, tāpat arī dodoties uz darbu birojā, starojošu izskatu ir iespējams saglabāt!  Uz iedegušas un ar tumšāku pūderi ietonētas ādas atliek vien ar izgaismotāju akcentēt vaigu kaulus un starojošs izskats ir panākts! Tāpat vasarā ideāls ir BB krēms ar atstarojošiem elementiem, kas vizuāli liks ādai uzskatīties gludākai un, protams, mirdzošākai.

izgaismotaji.jpg

 

Pārpublicēts no http://www.monday.lv
Advertisements

Categories: Make up

Tagged as: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s