Kosmētika

Svaiga āda pat karstā vasaras svelmē

Ādas mitrināšana ir īpaši aktuāla karstajā vasaras laikā, kad tā ir pakļauta lielai slodzei. Ādas atsvaidzināšanai un mitrināšanai kosmetologi iesaka lietot termālo ūdeni.

Kas ir sejas termālais ūdens?

Par termālo ūdeni var dēvēt tikai to ūdeni, kas iegūts no termālā avota. Dziļa atrašanās vieta nodrošina augstu ūdens tīrības pakāpi, ka arī minerālsāļu un mikroelementu klātbūtni tajā. Broms, jods, dzelzs, ftors, hlors, magnijs un nātrijs ūdeni padara par efektīvu dzīvības procesu aktivizētāju organismā. Termālais ūdens sejai stimulē šūnu atjaunošanos, paaugstina ādas aizsargspējas un atjauno hidrolipīdo balansu. Neapšaubāmi, šāda kompleksa iedarbība labvēlīgi ietekmē arī izskatu – seja kļūst mirdzoša, izlīdzinās ādas krāsa un reljefs, āda kļūst gludāka.

Kā izmantot sejas termālo ūdeni?

Viena no termālā ūdens priekšrocībām ir tā universālais pielietojums. To pielieto dažādās variācijās tandēmā ar citiem kosmētiskajiem produktiem. No rīta var pamodināt ādu, izsmidzinot ūdeni no aptuveni 30 cm attāluma. Dienas krēmu labāk ir uzklāt pēc tam, kad mitrums būs absorbējies ādā – tādejādi sagatavota āda labāk uzņem aktīvas vielas. Termālā ūdens sastāvdaļas lieliski papildinās vieglas masāžas iedarbību – viegli papliķējiet seju ar pirkstu galiem, īpašu uzmanību veltot problemātiskajām vietām – mīmikas grumbām. Dienas laikā, kad pazeminās asinsvadu tonuss un vaigu sārtums pamazām nobāl, šāds ūdens palīdzēs atsvaidzināt seju – to vajag izsmidzināt no 50 cm attāluma. Šādu sejas atsvaidzināšanas metodi var izmantot gan birojā, gan lidmašīnā, vienīgais ierobežojums – termālo ūdeni nav ieteicams lietot atklātā saulē, jo efekts būs pielīdzināms tam, ka jūs ādu esat pārklājuši ar tūkstošiem sīkām lupām.

Termālā ūdens izmantošanas veidi

Pievienojiet termālo ūdeni sejas maskai (izņemot attīrošo masku) un aktīvās vielas iekļūs dziļāk ādā. Pulverveida masku iedarbība būs efektīvāka, ja tās izšķīdināsiet nevis parastajā, bet termālajā ūdenī.

Pīlinga, masāžas un sejas tīrīšanas nobeigumā apstrādājiet ādu ar termālo ūdeni – tas būtiski samazinās apsārtumu
Tallasoterpija un aromterapija ir jomas, kurās ūdens atklāj visas savas pozitīvās īpašības, kompleksi iedarbojoties uz organismu.

Acu ēnas iegūs pavisam citu mirdzumu, ja izmantosiet mitro uzklāšanas veidu – uzpiliniet dažas piles termālā ūdens uz aplikatora vai otiņas.

Svarīgi zināt!

Termālais ūdens saglabā lielo ārstniecisko sāļu un mikroelementu daudzumu vien tajā gadījumā, ja tas ir pareizi iepakots. Plastmasas pudelē ar pulverizatoru termālais ūdens ātri zaudē savas labās īpašības, tāpēc ražotāji pievieno konservantus derīguma termiņa pagarināšanai. Izvēlieties termālo ūdeni hermētiskos metāla flakonos, jo šādi iepakots termālais ūdens saglabā savas dziedinošās spējas bez konservantiem līdz pat 12 mēnešiem.

Populārākie termālie sejas ūdeņi

Viens no populārākajiem zīmoliem, kas piedāvā termālo ūdeni, irVichy. Šim ūdenim, kas iegūts no avota Francijas vidienē, piemīt pretiekaisuma iedarbība, tas mīkstina un mitrina ādu – to visu nodrošina 17 minerāli un 13 mikroelementi.
Uriage dabīgais izotoniskais ūdens tiek iegūts Alpos un vienmēr stingri tiek ievērota 27 grādu temperatūra. Šim ūdenim piemīt spilgti izteikta antiradikāla iedarbība, kas palīdz novērst pāragru ādas novecošanos. Šo termālo ūdeni ārsti iesaka cilvēkiem ar ādas saslimšanām un jūtīgu ādu. Eau Thermale D’uriage ir piemērots arī jaundzimušo ādas kopšanai.
Kompānijas Kora sejas termālais ūdens tiek iegūts Bretaņas provinces piekrastē, 22 metru dziļumā. Mangāns, cinks, silīcijs un citi tā sastāvā esošie mikroelementi palīdz stimulēt dabiskos mitrināšanas mehānismus, kā rezultātā āda kļūst samtaina un mirdzoša.
Ražotāji apgalvo, ka Avene termālajam ūdenim veikti vairāk kā 300 klīniski pētījumi, un visi tie ir apstiprinājuši ūdens efektivitāti. Pateicoties zemajam sāļu daudzumam, šo ūdeni var lietot pat uz ļoti jūtīgas ādas un tas neradīs sausuma sajūtu. Būtiski, ka Avene ūdeni var smidzināt pat uz atvērtām (bet tīrām!) rētām. Starp citu, šis ir vienīgais termālais ūdens, kas no avota tiešā veidā nonāk Hidroterapijas centrā un ražošanas cehā, un tas nozīmē, ka ir izslēgta jebkāda ārējo faktoru iedarbība uz to, jo dienas gaismu tas ierauga, tikai saskaroties ar jūsu ādu.
La Roche-Posay termālais ūdens novērš ultravioletā starojuma negatīvo ietekmi un rūpējas par ādu dermatoloģisko procedūru laikā un pēc tām. Ūdens sastāvā ir selēns augstā koncentrācijā, kas tandēmā ar minerālsāļiem un mikroelementiem mitrina ādu un mazina tūsku. Šim termālajam ūdenim ir piešķirta pirmā Eiropas Balneoloģiskā centra garantija.

Caudalie piedāvā interesantu variāciju par termālā ūdens tēmu – vīnogu izsmidzināmo ūdeni Eau de raisin. Tas tiek iegūts, izspiežot vīnogas ogu vākšanas periodā, stingra tehnoloģijas ievērošana nodrošina tam lieliskas mitrinošas un nomierinošas īpašības. Produkts ir universāls, tas piemērots visiem ādas tipiem, tai skaitā ļoti jūtīgai ādai. Līdzīgi kā pēc lielākās daļas citu termālo ūdeņu lietošanas, nav nepieciešama salvete tā nosusināšanai.

Viena no galvenajām visu zīmolu termālo ūdeņu funkcijām ir pastiprināt kādu citu līdzekļu iedarbību. Termālais ūdens pastiprinās citu kosmētisko līdzekļu vai procedūru iedarbību, taču patstāvīgi atrisināt problēmu nespēs.

Materiālu sagatavoja Intensa.Pro redakcija

Oriģinālsraksts: http://intensa.pro/raksts/svaiga-ada-pat-karsta-vasaras-svelme/

Advertisements

Categories: Kosmētika

Tagged as: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s