Skaistumkopšana

Pēdu masāža – kompleksa iedarbība uz cilvēku

Senatnē Indijas Ājūrvēdisko masāžu veica tikai karaļiem un augstākās klases pārstāvjiem brahmaņiem, un tās paņēmieni savas maģiskās un spēcīgās iedarbības dēļ tika turēti dziļā slepenībā. Slepenību pavadīja pārliecība, ka cilvēkam ar stabilām un veselām pēdām, visa dzīve ir stabilāka un panākumiem bagātāka.

Ājūrvēdā uzskata, ka pēdas ir visas ķermeņa samazinātas kopijas un tajās sākas vai arī beidzas visi ķermeņa enerģētiskie kanāli. Masāžas laikā ar īpašām kustībam tiek atvērti ķermeņa enerģētiskie kanāli un notiek darbaspēju un smadzeņu darbības paaugstināšanās, uzlabojas koncentrešanās spējas. Masāža notiek, izmantojot ārstnieciskas eļļas un aromātiskus krēmus, kas lieliski atdzīvina sāpīgas, nogurušas pēdas un apakšstilbus, kā arī uzlabo asins cirkulāciju. Šo masāžas veidu var izmantot kā palīgu varikozu vēnu ārstēšanā.

Masāžas iedarbība

  • Palielina locītavu un saišu elastību;
  • Reflektoriska terapeitiska iedarbība uz visu organismu;
  • Noņem psihoemocinālu spriedzi un nogurumu;
  • Paātrina organisma atjaunošanās procesus;
  • Palielina locītavu un saišu elastību;
  • Stimulējoša iedarbība uz cilvēka enerģētiku;
  • Veicina pataloģisku veidojumu irdināšanu un atmiekšķēšanu dažādu audu slāņos.

Indiešu masāžas metode paredz tikai bioloģisku un 100% dabīgu ēterisko eļļu bez piemaisījumiem izmantošanu. Pēc indiešu masāžas izbaudīšanas jūsu kājas kļūs vieglākas, ķermenis mundrāks un prāts mierīgāks! Vai tas nav ikdienas steigas nomākto cilvēku sapnis?

Vispirms veic pēdu vispārējo masāžu, kas sastāv no glāstīšanas, berzēšanas un uzspiešanas. Berzējošās kustības veic no pēdas virzienā uz pirkstu galiem un atpakaļ. Pēc tam tiek stiepts katrs pirksts un ar abām plaukstām tiek saspiesta pēda. Seko iedarbība uz refleksorajām pēdas zonām ar masējošām kustībām. Pēdas tiek masētas secīgi viena pēc otras. Pēc punktu apstrādes pēdu atkal glāsta, virpinot pirkstus un veicot apļveida kustības ar pēdu. Indiešu masāžu var apvienot ar klasisko masāžu, kā arī paši varat labvēlīgi iedarboties uz pēdām, piemēram, staigājot pa masāžas paklājiņu, smiltīm, rasu vai karstiem oļiem.

 

Oriģinālraksts: http://intensa.pro/lv/article/94/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s