Skaistumkopšana

SPA vīriešiem

Masāža

Eksistē daudzi masāžu veidi. Tos var klasificēt, atkarībā

no mērķa:

  • Atveseļojošā masāža – tā ir slimību profilakse, kā arī fiziskās un garīgās veselības nostiprināšana. Veicot atveseļojošo masāžu, pastiprinās asinsrite, mazinās muskuļu spazmas, tūska, atjaunojas bojātie audi, mugurkaula artērija tiek piesātināta ar skābekli, kas uzlabo fiziskās un garīgas darbaspējas.
  • Relaksējošā masāža – atslābina ķermeņa muskulatūru. Līdzsvaro nervu sistēmu, tātad, stabilizē psihoemeocionālo stāvokli un nodrošina veselīgu miegu.
  • Elpošanu aktivizējošā masāža – aktīvi iedarbojoties uz krūšu kurvi un elpošanas muskulatūru, notiek ievērojamas izmaiņas elpošanas ciklā, kas ļauj asinis piesātināt ar skābekli un paātrināt apmaiņas procesus.

Daudzi centri programmā vīriešiem iekļauj tādu masāžas pakalpojumu, kā pašiesildīšanās ietīšanos. Uz klienta muguras uzliek speciālu ārstniecisko dūņu, aļģu un garšvielu maisījumu. Pēc šādas spēcīgas muskuļu iesildīšanas, tie atslābinās un procedūru panes daudz labāk.

Ietīšana

Ietīšana veicina apmaiņas procesu paātrināšanu, bet galvenais, sagādā patiesu baudu. Visefektīvākā ir ietīšanās, izmantojot ārstnieciskās dūņas, kuras piesātinātas, pirmkārt, ar jodu un jūras aļģēm.

Nosacīti tās var iedalīt no vīrietim nepieciešamā uzdevuma risināšanas.

  • Ietīšana, izmantojot virkni vielu kompleksu, kas satur mikroelementus, kuri nodrošina “alus vēderiņa” samazināšanos. Vienlaicīgi ar vingrinājumiem, šāda ietīšanās ļauj ātri sasniegt rezultātu – plakanu un reljefainu vēderu.
  • Ietīšana – “antistress”. Tās uzdevums ir nodrošināt visa organisma intensīvu atpūtu.

Kosmētiskā kopšana

Vairumam vīriešu neraksturīgas ir rūpes par savas ādas stāvokli. Tādēļ SPA programmā vīriešiem bieži tiek iekļauta arī kosmētiskā kopšana. Parasti šādas procedūras sastāv no diviem posmiem – tā ir ādas attīrīšana un speciāla masāža, kuras laikā kosmetologs epidermu apstrādā ar individuāli izvēlētiem komponentiem.
Pīlingu vīriešiem parasti neveic, lai pasargātu no ādas kairinājuma, kura ikdienā tiek traumēta no skūšanās. No ragvielas zvīņām vīrieša ādu attīra ar gomāžu palīdzību. Šie preparāti nesatur cietās sastāvdaļas, piemēram, sāli, cukuru un granulas, toties sastāvā ietilpst vielas, kurām pēc dažu minūšu uzklāšanas, piemīt īpašība sacietēt. Tādā veidā seju pārklāj plēvīte, kuru kosmetologi uzmanīgi noritina. Šāda procedūra saudzīgi atbrīvo vīrieti no atmirušajām šūnām.

Detoksikācija

Neveselīgs ēdiens, pilsētas smogs, smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana noved pie toksīnu uzkrāšanās organismā. Rezultātā, rodas pelēcīga sejas krāsa, riņķi zem acīm, gurdens izskats un slikta pašsajūta. Par laimi, daudzas SPA-procedūras ir vērstas tieši uz detoksikāciju, kas veicina sārņu un toksīnu izvadīšanu no organisma.
Dziļās attīrīšanas procesu vīrietim ieteicams sākt ar sauso saunu. Pamatīgi izsvīstot saunā deviņdesmit grādu karstumā, vīrietis var doties uz ietīšanās procedūru ar dūņām vai aļģēm. Abi komponenti atver poras, attīra tauku kanālus un izvada no organisma sārņus un toksīnus.

SPA procedūru apmeklējuma rezultāts obligāti nodrošinās labu garastāvokli, možumu, veselīgu miegu, spēku atjaunošanu un garantēs veselīgu ārējo izskatu.

 

*Informācijas avots https://intensa.pro/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s