Skaistumkopšana

Valkājamās tehnoloģijas skaistumam

Aizvien vairāk tehnoloģijas maina mūsu ikdienu – to, kā mēs sazināmies ar apkārtējiem, kā mēs lasām ziņas vai uzņemam fotogrāfijas. Arī pašas tehnoloģijas mainās, lai pielāgotos mūsu ikdienai un atbildētu uz mūsu vajadzībām un vēlmēm. Pērn rudenī vairākas tehnoloģiju kompānijas iepazīstināja ar gudrajiem jeb viedpulksteņiem, kas ir it kā pulkstenis, un it kā tehnoloģija, kas novērtē mūsu veselību, garastāvokli, palīdz plānot un kontrolēt dzīvi. Arī skaistuma industrijā ir parādījušās valkājamās tehnoloģijas, kuras būtu vērts pamanīt. Pie tam tās tiešam tiek radītas sievietei – elegantas, minimālas un košas. Speciālisti atzīmē, ka tas varētu būt pagrieziena punkts valkājamo tehnoloģiju attīstībā.

Miega aproce

Pulksteņu ražotājs Philip Stein pasauli ir iepazīstinājis ar miega aproci, kas izskatās līdzīgi pulkstenim – maiga siksniņa un metāla korpuss. Tā jāuzvelk aptuveni 30 minūtes pirms došanās pie miera. Miega aproce izmanto zīmola Dabiskās frekvences tehnoloģiju (Natural Frequency Technology jeb NFT), kas sola izfiltrēt mākslīgās frekvences apkārtējā vidē, lai ļautu ātrāk iemigt, un pamostoties justies mundrākiem. Lai gan atsauksmes par Philip Stein miega aproci liek domāt, ka šī valkājamā tehnoloģija nav brīnumdaris, tā daudziem palīdz justies mierīgākiem un iemigt vieglāk.

philip_stein_web

Sensors tavai ādai

Kompānija mySkin Inc šogad ir laidusi klajā ādas sensoru OKU – pirmo ierīci pasaulē, kas uz tavu iPhonu nosūta informāciju par tavas ādas vajadzībām. OKU ir neliels kubs ar optiskajiem sensoriem; kad to pieliec pie deniņiem, tas mēra ādas mitrumu, taukainumu, elastību u.c. Pēc tam uz tavu iPhonu tiek nosūtīti ieteikumi, ko ēst, kādus vingrinājumus veikt, lai izvairītos no pinnēm un lai uzlabotu ādas izskatu. Būtībā OKU ir tavas ādas personiskais treneris.

oku-device-1421146685-hJMp-full-width-inline

Aizsardzība pret UV stariem

Tehnoloģija kompānija Netatmo piedāvā aproci June, kas mēra tavu UV staru iedarbību un nosūta informāciju uz tavu viedtālruni, kas tevi brīdinās, kad būsi sasniegusi 30%, 50% un 80% no ikdienā ieteicamā UV daudzuma, ņemot vērā tavu ādas tipu. Kompānija aproces izveidē sadarbojās ar franču juvelieri Kamillu Tupē (Camille Toupet), tā rezultātā aproce izskatās gaumīga un moderna – apkārtējie padomās, ka tā ir rokassprādze nevis tavs ikdienas UV staru monitors.

natatamo_june

Rakstu sagatavoja: Kosmetoloģijas Koledža

http://www.professionalbeauty.co.uk/page.cfm/action=library/libID=3/libEntryID=1856/listID=22

http://www.wareable.com/wearable-tech/whats-new-in-wearable-tech-for-2015

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s