Izglītība

Dabiskas alternatīvas botoksam un citām skaistumkopšanas procedūrām

Mūsu slāpes pēc mūžīgās jaunības, šķiet, nekad nerims. Tajā pašā laikā daudzas skaistumkopšanas procedūras, kas sola pagriezt laiku atpakaļ, ir dārgas, bieži vien sāpīgas un izraisa nepatīkamas blaknes, tādēļ mēs apkopojām vairākas dabiskas alternatīvas, kas sola līdzīgus rezultātus.

VTOXinjection in the eye

Slavenību kosmetoloģe Linda Meredita (Linda Meredith) zināja, ka daudzas viņas klientes (tajā skaitā Keita Mosa un Gvineta Paltrova) vēlējās dabiskas alternatīvas botoksam, zinot potenciālos riskus veselībai. Tādēļ viņa nāca klajā ar VTOX, kura sastāvā ir neiro-peptīdi un aļģes, kas ar olbaltumvielām ieskauj muskuļus, lai liegtu sejai cieši savilkties un tajā pašā laikā atļauj zināmu elastīgumu. Kad aļģu ekstrakts ir savienots ar citām sastāvdaļām, āda tā tuvumā izskatīsies jaunāka bez “sastinguma” efekta.

Pret celulītu cīnies ar paštaisītiem vrapiemvrapi

Skaistumkopšanas saloni par pret-celulīta procedūrām prasa iespaidīgas naudas summas, kad dari-pats alternatīva mājās ir daudzreiz lētāka un gandrīz tikpat iedarbīga. Tam tev vajadzēs krūzi kafijas biezumu, caurspīdīgo pārtikas plēvi, aptinamos pārsējus un fēnu. Vispirms, uz kājām uzklāj kafijas biezumus, tad cieši pārtin pāri pārtikas plēvi. Tad virsū uzklāj pārtinamos apsējus mūmiju stilā. Un visbeidzot, vai nu paguli saulītē, saunā vai pirtī, ja tas nav pieejams, tad ar fēnu žāvē savas kājas aptuveni 10 minūtes. Noslēpums slēpjas tajā, ka karstums palīdz kafeīnam iespiesties ādā, šķeļot celulītu.

Lūpu filleru vietā Lūpu filleri

Restalīna injekcijas ir bieži lietotas lūpu palielināšanai. Procedūras cena ir līdzīga botoksam, bet izmantotā adata ir vēl lielāka un iespējamo blakņu sarakstā ir pietūkums, nieze un jutīgums injekcijas vietās. Tā vietā vari pamēģināt dabīgi palielināt lūpas – mazā bļodiņā ielej nelielu daudzumu piparmētru eļļas vai kanēļa pulvera un iemērc tajā ar ūdeni samitrinātu vates kociņu, tad uzklāj to uz tīrām un gludām lūpām. Tas radīs nelielu tirpšanu, tādēļ atstāj to uz pāris minūtēm, pirms noslauki. Tavas lūpas izskatīsies nedaudz pilnākas uz vismaz pāris stundām.

Ādas glābšanas bumbiņasYamunaFaceball

Kad fitnesa trenere Jamuna (Yamuna) pamanīja grumbiņas savā sejā, viņa atsacījās no botoksa un sāka pētīt labākas alternatīvas. Galu galā viņa izveidoja Jamunas Ādas bumbiņu (Yamuna Face Ball), kas ir pulcējis lielu skaitu sekotāju. Bumbiņa ir jāripina pāri sejai vietās, kur muskuļi šķiet sastinguši, piemēram, dēļ pieres saraukšanas vai acu sasprindzināšans. Gumijas bumbiņa iedarbojas uz sejas kauliem, vingrinot muskuļus, uzlabojot cirkulāciju un palīdz cīnīties pret gravitācijas efektiem – līdzīgi kā botokss.

Avots šeit

Rakstu sagatavoja: Kosmetoloģijas Koledža

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s