Kosmētika

Sekojam jaunākajam kosmētikā

„Elegance nekad neizies no modes,” ir teikusi Odrija Heberna. Kosmetoloģijas koledža seko jaunākajiem produktiem no izciliem kosmētikas zīmoliem. Šoreiz par elegantiem pavasara jaunumiem no Lancom un Armani modes un skaistuma namiem.

Konsultē grima māksliniece un Giorgio Armani pārstāve Latvijā Sarma Kraule.

foto_sarma

Eye & Brow Maestro

foto_1foto_1_1Eye & Brow Maestro ir revolucionārs produkts kosmētikas pasaulē, jo to var izmantot gan kā acu ēnas, laineri, uzacu krāsu, gan arī ietonēt matu saknes, vai arī izmantot kā sejas modelēšanas palīglīdzekli. Produkts ir īpašs ar to, ka tā izstrādē Armani piesaistīja matu krāsu speciālistus, kas izveidoja ne vien dabiskākus toņus, bet arī formulu, kas uzklājas viegli un neatstāj mākslīga izskata iespaidu. Sarma uzsver, ka Eye & Brow Maestro toņi ir neuzkrītoši, bet tajā pašā laikā piesātināti. Nopērkami ir deviņi dažādi toņi.

Armani Eye Tint acu ēnas

foto_2foto_2_1

Armani Eye Tint ir krēmveida acu ēnas, kas nopērkamas divpadsmit toņos. Šī produkta labās īpašības ir vieglā uzklāšana, īpaši piemērota otiņa un niansēti maigie toņi. Produkts izstrādāts tā, lai lietošana neprasītu milzīgu piepūli vai profesionālas zināšanas. Armani sola 16 stundu noturību un acu ēnu nesaiešanu krunciņās.

Luminous Silk Foundationtonālais krēms 

foto_3Luminous Silk Foundation ir tonālais krēms, kas izceļ sievietes ādas starojumu un dabisko eleganci. Produkts ir viegls un mirdzošs, tas rada dabisku, veselīgas ādas iespaidu, tajā pašā laikā neradot diskomforta sajūtu, kāda nereti rodas, izmantojot matētos tonālos krēmus.

Konsultē grima māksliniece un Lancome pārstāve Latvijā Kristīne Ivanova.

foto_kristine

French Innocence Pavasara’15 kolekcija

foto_4foto_4_1

French Innocence Pavasara’15 kolekcija izceļas ar sievišķīgu krāsu paleti – no tirkīzzilu toņu dzidruma līdz maigiem ogu toņiem. Produkta labākā īpašība ir viegli izstrādāta pamācība, kā, izmantojot esošo paleti, uzklāt gan dienas, gan vakara grimu. Toņi tiek numurēti atbilstoši pamācībai, tāpēc, lai izmantotu šo krāsu paleti, nav nepieciešama grima mākslinieka konsultācija. Kristīne min, ka, viņasprāt, French Innocence Pavasara’15 kolekcijas toņi ir perfekti dabiskam, elegantam un neuzkrītošam grimam.

Miracle Cushion tonālais krēms

foto_5foto_5_1

Miracle Cushion ir tonālais krēms spilventiņā. Produkts izceļas ar vieglo lietošanu, jo produkts sastāv no sūklīša, kas tiek piepildīts ar vieglas konsistences, mitrinošu, svaigu un mirdzošu tonālo krēmu, kas savukārt tā ikdienas lietošanu padara daudz parocīgāku, nekā ierasts. Kristīne stāsta, ka šo produktu var uzklāt gan ar pievienoto aplikatoru, gan otiņu, gan pirkstiem. Jāuzver, ka brīdī, kad tonālais krēms ir izlietots, klientei nav jāiegādājas šis produkts no jauna, var iegādāties uzpildāmu trauciņu, ko ievietot jau esošajā iepakojumā. Produktam ir ar 23 SPF aizsardzība, tāpēc vasaras sezonā šis tonālais krēms būs īpaši noderīgs.

Lancome Grandiose tuša

foto_6

Lancome Grandiose tuša izceļas ar netradicionālas formas birstīti un kātiņu, kas palīdz tušas uzklāšanas brīdī. Paši ražotāji birstītes kātiņa formu nodēvējuši par swan neck jeb gulbja kakliņu. Kristīne atklāj, ka tuša rada dabisku, nedaudz lellīgu skropstu efektu, taču gala rezultāts atkarīgs no tā, cik biezā vai plānā kārtā tuša tiek uzklāta.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s