Kosmētika

Šajā pavasarī triumfē dabiskums!

Varbūt tāpēc, ka tāda īsta ziema šogad nemaz nebija, pavasari gaidām jo vairāk, jo apnikusi neziņa, kurā gadalaikā īsti dzīvojam. Toties par īstu pavasara sajūtu ir parūpējušies kosmētikas zīmoli, piesakot savas jaunākās produktu kolekcijas. Iedvesmojies, gatavojies un izbaudi!

 Atļaušanos būt pašai sola Keira Naitlija Rouge Coco Chanel lūpu krāsu reklāmā. Mežonīga, mazliet bravurīgi puiciska, nepakļaujama, un tik spilgta, ka nevar neievērot!

coco

Ir maiga vasara Chanel Nude Air interpretācijā. Natalija Portmane joprojām ir Chanel iemīļotā seja. Bez smaržām Miss Dior viņa piedāvā arī Chanel Nude Air sēriju – no matēta kompaktpūdera, birstošā pūdera līdz tonālam mitrinātājam un bronzerim.

 CA1_Dior-Diorskin-Nude-Air-2015-Collection-op

Noskaties arī jaunāko vēstījumu no Dior – izraušanās brīvībā. Tikai stāsts!

https://www.youtube.com/watch?v=52Z5ob-6jNI

Svaigums un pašpietiekamība ar Tildu Svintoni NARS 2015. gada pavasara kolekcijā (pie mums gan nav pieejams, bet tik labs, ka dažas no mums pasūta šī zīmola produktus internetā). Dabiska, maiga un harmoniska

 NARS_Spring_2015_Color_Collection_Campaign_Image

Givenchy Jaunais modernisma kods – dabiskums ir pārlaicīgums. To izdevies pateikt Džūlijai Robertsai Givenchy jaunajā pavasara kolekcijas reklāmā. Nekādas frizūras, nekāda make-up, un pat ne viņas miljona dolāru vērtais smaids.

 givency_fb

Uguns, kaisle un aizmiršanās – tāda ir ziņa no Dolce & Gabbana tikko prezentētās jauno lūpu krāsas Dolce Matte sērijas kampaņas

dolce-gabbana-matte-lipstick-ad-campaign02

Vai Karas Delavinjas skaistuma noslēpumu var nopirkt? Iespējams, jo Yves Saint Laurent Beauty šajā pavasarī piedāvā inovatīvu lūpu spīdumu-eļlu Volupté Tint-In-Oi, kas apvieno intensīvu lūpu krāsu ar barojošām sastāvdaļām. Un šo prieku pasaulē nes, nu protams, Karas Delavinjas seja, kas jau kopš 2013. gada ir kopā ar YSL Beauty.

 CA1_Yves-Saint-Laurent-Volupte-Tint-In-Oil-for-Spring-2015-promo-with-Cara-Delevigne

Tik viegla, gaisīga, pat caurspīdīga un plūstoša ir tava …. dzīve! Šopavasar saka Chanel ādas kopšanas produkts Hydra Beauty Micro Serum caur aktrises Diānas Krūgeres seju.

 diana kruger

https://www.youtube.com/watch?v=raOkxrrwa7s

Vienmēr atceries – tava seja var izmainīt tavu dienu un tavu dzīvi. Dekoratīvās kosmētikas ražotājs MAC piesaka košu pavasari. Strādājot roku rokā ar modes industriju un modes skates producentiem, MAC zina, ko nozīmē kosmētika – tā ir izklaide, iztēle un pasaka.

 PhilipTreacy_1200x1200_Beauty-112

Nekā lieka, tikai pieskārieni un vilinājums Armani Makeup pavasara uzrunā. Sara Godon ir mazāk zināma Kanādas aktrise, kuru pamanījis kosmētikas grands Armani Makeup un padarījis par savu pavasara vēstnieci.

936full-sarah-gadon

https://www.youtube.com/watch?v=SLMXvKbL2Rw#t=21

 Rakstu sagatavoja: Kosmetoloģijas Koledža

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s