Raksti

Kā samīļot ādu

Jebkurā gadalaikā mēs vēlamies mirdzošu, veselīgu un svaigu izskatu, bet pavasarī mēs to gribam īpaši. Pavasarī mēs esam gatavas veikt ķermeņa ģenerālo tīrīšanu un triecien pasākumus, lai kļūtu vēl skaistākas. Taču daži, vienkārši ādas lutināšanas un kopšanas rituāli, veikti regulāri, var kļūt par nenovērtējamu ilgtermiņa investīciju tavā ādas labsajūtā un izskatā.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????????Nekad neaizmirsti par ikdienas rituāliem

Padari vakara sejas tīrīšanu tikpat obligātu kā zobu mazgāšanu. Sejas tīrīšana “aizvāc” dienas putekļus, kosmētikas paliekas un mikrobus, kas nokļūst uz ādas caur pieskārieniem. Pāris reizes mēnesī veic arī sejas pīlingu, kas atbrīvo ādu no virskārtas vecajām šūnām. Vislabāk pīlingu veikt, mazgājoties dušā. Pēc tam uzklāj mitrinātājus, aizsargkrēmus. Vai pat vēl labāk…..

 

Ieeļļo ādu

Eļļas iemasēšana sejas ādā ir ne tikai sava veida masāža, kas antioksidantus ieello aduun barības vielas iemasē dziļāk ādā, bet arī nodrošina ādas mitrināšanu. Lietojot eļļu, spēkā ir noteikums “mazāk ir vairāk”, proti, eļļa jālieto mazās devās (1 – 2 pilieni), pretējā gadījumā biezs eļļas slānis var nosprostot poras. Pēc ādas notīrīšanas uzklāj dažus pilienus eļļas uz sejas un to iemasē. Ja āda prasa, pēc tam vari uzklāt arī sejas mitrinātāju vai saules aizsargkrēmu. Uz nakti sejas eļļa ir lielisks barojoša nakts krēma aizstājējs. Vislabākā būs eļļa bez smaržvielām, vasarā lieto argana vai džojoba eļļas, savukārt ziemā – kokosriekstu eļļu. Neaizmirsti arī ķermeni. Pēc dušas noslaukies dvieli un tomēr vēl mazliet mitrā ādā ar eļļu noteikti iemasē elkoņus, kaklu, jo tie ir pirmie, kas nodod ādas īpašnieci, kura nemīl savu ādu.

 Ieplāno regulāru masāžu

 Enjoying in massageMasāža ir brīnumaina – tai ir terapeitiska, meditatīva un dziednieciska iedarbība. Masāža relaksē muskuļus, stimulē asinsriti, uzlabo skābekļa cirkulāciju ādā, tonizē nogurušu ādu, veic limfodrenāžu, izkustina šūnas un izvada toksīnus. Nekad neaizmirsti par sejas masāžu. Regulāri (tikai 3 minūtes katru vakaru un rītu) un pareizi veikta sejas masāža var būt lieliska alternatīva invazīvajām Botoksa procedūrām. Vakarā veikta, tā atslābina tieši tos sejas muskuļus un saistaudus, kas mūsos rada emocionālo vaibstu rievas. Pie tam tā daudz efektīvāk kā sejas ikvakara tīrīšana palīdz atbrīvoties no dienas atstātām piesārņojuma pēdām. Savukārt rīta agrumā neliela sejas masāža palīdz ādai atmosties un mazināt nakts uztūkumus, jo stimulē asins cirkulāciju un papildus pievada skābekli. Tā, līdzīgi kā rīta kafija tavam garam, tavai ādai ir enerģijas un možuma deva.

 Izbaudi putu vannuputu vanna

 Karsta vanna pēc nogurdinošas un stresa pilnas dienas ir labākais, ko tu vari dod savam prātam un ķermenim. Vannas ūdenim noteikti pievieno speciālos mitrinātājus, krēmveida burbuļziepes, vannas eļļas, kas darīs tavu ādu mīkstāku, mitrinātāku, tā iegūs zīdainu mirdzumu un baudīs relaksāciju.

 Saunas un pirts procedūras

 pirts_piederumi2-664x442Sauna un pirts procedūras ir īsts fitness ādai. Sauna un pirts rituāli veicina sviedru izdalīšanos un poru atvēršanos, kas attīra ādu un izvada mums kaitīgos toksīnus. Tāpat šīs procedūras uzlabo asinsriti, kas dziļi ādā atjauno kolagēnu (elastību), atbrīvo no atmirušām ādas šūnam un dodot iespēju veidoties jaunām. Pie tam karstums mobilizē to eļļu, kas atrodas mūsu ādā, kas ir mūsu dabiskais mitrinātājs un antibiotiķis. Āda pēc pirts procedūrām ne tikai izskatās jaunāka, bet tā arī jūtas jaunāka un ir maigāka.

 

Tīri seju …. arī pirms un pēc fiziskas slodzes

Mēs esam pieradušas notīrīt seju pēc smaga fiziska darba, piepūles, vingrinājumiem, bet tikai dažas paradas tirisana pirms un pec sporta to parūpējas arī pirms sagaidāmās slodzes. Dažas no mums pat baidās no sviedriem, kas rodas pēc šādas fiziskas nodarbes, jo uzskata, ka sviedri nosprosto poras, un visas sliktās lietas tad paliek iekš mums. Pat, ja arī jūs treniņa laikā bieži mēdzat noslaucīt sviedrus no sejas ar dvieli, tas nekādā ziņā nepalīdz jūsu porām atvērties un elpot, tieši otrādi – tas vēl vairāk nosprosto tās ar netīrumiem, kas izdalās caur sviedriem. Taču, tikai tad, ja mēs neesam notīrījušas seju pirms fiziskām nodarbībām. Sviedri ir dabisks veids, kā mūsu organisms tiek vaļā no nevajadzīgiem toksīniem. Paši par sevi sviedri nav nekas ļauns – tos veido sāls un ūdens, kas ādu attīra nevis kairina. Problēmas rodas arī tad, ja mēs pārāk ātri notīrām seju pēc sviedru izdalīšanās. Pēc fiziskas slodzes nogaidi, lai āda nomierinās līdz normālai temperatūrai un tikai tad to noslaukiet ar mitrinātāju un uzklāj makeup.

Lai tev skaists pavasaris!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s