Izglītība

Kosmetoloģija mājas apstākļos: riski, ar kuriem jārēķinās

Lai gan skaistumkopšana ir domāta, lai uzlabotu mūsu pašsajūtu un izskatu, būtu derīgi atcerēties, ka šim procesam ir jābūt arī drošam – kosmetologiem ikdienā jāstrādā ar asiem priekšmetiem, ķīmiskām vielām, kas, neapdomīgi lietotas, var radīt kaitējumu klientiem. Tāpēc, vai nu pirms dodies pie kāda kosmetologa pieņemšanas mājās vai izmēģini procedūru mājas apstākļos pati, iesakām paturēt prātā sekojošos faktorus.

Vai tiek veikta dezinficēšana?

Dezinficēšana ir viena no svarīgākajām procedūrām kosmetologa ikdienā – tā pasargā gan pašu?????????????????????????????????????????????????????????? kosmetologu, gan klientus. Pirms ierodies pie kāda kosmetologa mājās ievēro, vai instrumenti, kas tika lietoti iepriekšējam klientam, ir dezinficēti. Instrumentus būtu jānomazgā ar speciālām ziepēm un ūdeni, un pēc tam jāiemērc dezinficējošā šķidrumā. Tas ir būtisks solis, lai nodrošinātu, ka tev netiek pārnesta kāda bakteriāla vai sēnīšu infekcija. Tāpat, ir svarīgi ievērot, vai kosmetologs nomazgā savas rokas pirms jūsu procedūras.

Dari-pats vaksācija???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pilna apmēra bikini un uzacu vaksācijai nevajadzētu kļūt par dari-pats eksperimentu mājās. Vaksācijā jārēķinās ar risku apdedzināties vai izraut vairāk matiņu nekā vēlējies (jo īpaši, kad aktuālas ir biezākas nevis plānākas uzacis), tādēļ labāk vaksāciju atstāt profesionāļu rokās. Beigu rezultāts ar profesionālo vaksāciju izskatīsies labāk, turklāt tādā veidā, visticamāk, izjutīsi arī mazāk sāpes. Kamēr profesionāli kosmetologi procedūru pabeigs apmēram stundas laikā, mājas apstākļos tev jārēķinās ar krietni ilgāku laiku, jo kājas ir plaša zona, kamēr bikini zonas dari-pats vaksācija ir ļoti neparocīga.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Skropstu pieaudzēšana

Medicīnas eksperti brīdina, ka līme, kas izmantota individuālo skropstu pieaudzēšanā, var izraisīt infekciju, alerģisku reakciju vai novest pie dabīgo skropstu izkrišanas. Ārsti Lielbritānijā secina, ka vairāku līmju sastāvā ir formaldehīds, kas mēdz izraisīt alerģisku reakciju. Turklāt, tā kā skropstu pieaudzēšana var piesaistīt vairāk baktēriju, tā ir saistīta ar madarozes infekciju. Atkārtota skropstu pieaudzēšana var novest arī pie vilces alopēcijas – stāvokļa, ka kad matiņi izkrīt dēļ pārmērīgas spriedzes uz matiņiem. Tas var sabojāt matu folikulu, kas var palēnināt un pat pārtraukt matiņu audzēšanu.

 http://en.amerikanki.com/salon-beauty-treatments-home/6/

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2321496/The-dangers-eyelash-extensions-Popular-beauty-treatment-cause-infection-allergic-reaction-make-natural-lashes-fall-warn-medical-experts.html

http://www.dca.ca.gov/publications/barbercosmo_guide.shtml

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s