Izglītība

Janas Onufrijevas veiksmes stāsts

Screenshot_2015-09-26-09-57-16-1Kā radās ideja par savas profesijas izvēli? Kā tu līdz tam nonāci?

  1. gadā es pabeidzu mācības vidusskolā, un tad pienāca laiks izlemt, kur studēt, kādu studiju programmu izvēlēties. Ilgi nevarēju izšķirties. Galu galā izlēmu studēt LU P. Stradiņa medicīnas koledžā studiju programmā “Estētiskā kosmetoloģija”. Kad iepazinos ar plānotajiem programmas studiju kursiem, biju sajūsmā, sapratu, ka vēlos tos apgūt. Mācību laikā es pārliecinājos ka kosmetoloģija tas ir tas ar ko gribu nodarboties. Tā ir profesija, kas dāvā skaistumu. Ir forši, ka vari darīt to, kas patīk un interesē. Šajā profesijā svarīgi neapstāties un pilnveidot savas zināšanas un prasmes, jo šī nozare strauji attīstās – tas darbu padara vēl aizraujošāku. Kad kļuvu par skaitumkopšanas speciālistu, nolēmu turpināt mācības SPA tehnoloģiju mācību centrā “SPA SCHOOL”, tur apguvu profesionālo mācību programmu “SPA meistars”.

Tavi grūtākie mirkļi mācību periodā

Nebiju saskārusies ar grūtībām mācībās, galvenais nenovilkt visu uz pēdējo brīdi. Studiju priekšmetos iegūtās vērtīgas zināšanas un patstāvīgais darbs palīdzēja saniegt mērķus.

Pastāsti arī– cik grūti vai cik viegli bij atrast darbiņu..pirmā pieredze…tavi iespaidi utml.

Studiju laikā koledžā notika nodarbības dažādos studiju priekšmetos. Sākumā mēs praktizējāmies viena uz otras, vēlāk jau nāca pasniedzēji, draugi u.c. Tad, protams, mums bija uztraukums. 3. kursā ERASMUS studentu prakse man pagāja Slovēnijā. Trīs mēnešu ilgā praksē es pilnveidoju savas prasmes. Mana pirmā darba vieta bija medicīnas iestādē, kur es strādāju par skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā. Kā SPA meistars es sāku strādāt SPA un skaitumkopšanas centrā. Abos gadījumos sanāca tā, ka skolas pasniedzēji ieteica mani darba devējiem, un tā es atradu darbu.

Tavas iecienītākās skaistumkopšanas procedūras?

Visvairāk man patīk veikt relaksējošās skaistumkopšanas procedūras gan sejai, gan ķermenim.

Varbūt vari arī padalīties ar kādu savas sievišķības noslēpumu? Kādu knifiņu..ko iesaki ari savām klientēm?

Veselīgs dzīvesveids (veselīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, veselīgs miegs u.tt.) – tas ir skaistuma un veselības pamats.

Vai vari sevi iedomaties citā profesijā?

Iespējams… Jo, piemēram, agrāk nekad nedomāju, ka es varētu kaut kad būt pasniedzēja, jo nekad nepatika uzstāties publikas priekša. Nu jau 3. gadu strādāju LU P. Stradiņa medicīnas koledžā, ar prieku apmācu topošās foršās skaistumkopšanas speciālistes.

Ieteikums topošajiem skaistumkopšanas speciālistiem…

Skaistumkopšanas speciālistiem ir nepārtraukti jāpilnveido sevi izvelētajā skaistumkopšanas darbības jomā. Ir jāmīl tas, ko tu dari, lai veiktos un sasniegtu to, ko esi iecerējis!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s