Asociācija

LSSA Biedru kopsapulce 8. decembrī

Šī gada 8. decembrī norisinājās Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas (LSSA) biedru kopsapulce, kurā tika sniegts pārskats par asociācijas darbību 2015. gadā,  izskatīts skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā profesijas standarts, kā arī  diskutēts par aktuālajiem jautājumiem un apspriesti asociācijas turpmākie darbības virzieni. Sapulcē piedalījās arī uzaicinātie viesi – Piena SPA  un Les Nouvelles Esthétiques Latvia.

Pamatojoties uz līdzšinējās LSSA prezidentes Zanes Paideres atkāpšanos no amata, notika LSSA valdes pārvēlēšana. Atklātā balsojumā tika pieņemts lēmums par LSSA prezidenti ievēlēt Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas absolventi, skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā – Lailu Gulbinsku.

Par iesaistīšanos LSSA darbā, tā organizēšanā un uzraudzīšanā tika apbalvoti aktīvākie LSSA biedri, savukārt sapulces noslēguma daļā neformālā gaisotnē ikvienam sapulces apmeklētājam bija iespēja satikt savus kolēģus un kursa biedrus, diskutēt par aktualitātēm un izmaiņām nozarē, smelties iedvesmu un gūt noderīgu informāciju darbam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s