Asociācija

Pirmā LSSA Biedru kopsapulce 2016.gadā

2016.gada 22.martā norisinājās Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas (turpmāk – LSSA) Biedru kopsapulce. Sapulces ievaddaļā uzstājās Veselības inspekcijas pārstāve Solvita Muceniece ar prezentāciju par higiēnas prasībām skaistumkopšanas salonos, kā arī atbildēja uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem saistībā ar aktuālajiem normatīvajiem aktiem skaistumkopšanas nozarē. E.Alksne aicināja Veselības inspekciju uz sadarbību ar LSSA, lai turpmāk, skatot grozījumus normatīvajos aktos, viedoklis tiktu saskaņots arī ar LSSA.

LSSA Padomes locekle E.Alksne iepazīstināja  LSSA biedrus ar Padomes sagatavoto 2015.gada pārskatu, ko biedri apstiprināja. Tika apspriesti LSSA uzdevumi un mērķi, kuri jāveic 2016. gadā.

Sapulces darba kārtībā bija iekļauts arī jautājums par grozījumiem LSSA statūtos. To būtība ir sekojoša: Lai LSSA kļūtu aktīvāka un spētu darboties dažādos biedrības statūtos noteiktajos virzienos, LSSA atsakās no Padomes, ievēlot tikai Valdi, kuru pārstāv septiņi Valdes locekļi.   Tika ievēlēta jaunā Valde un Valdes priekšsēdētāja  Sabīne Ulberte (SKK absolvente, sertificēta skaistumkopšanas speciāliste, apmācīt tiesīgā persona).

Jaunais LSSA Valdes sastāvs:

  • Sabīne Ulberte – Valdes priekšsēdētāja
  • Edīte Alksne (SKK direktore) – Valdes priekšsēdētājas vietniece
  • Marika Ģederte (SKK īpašniece)
  • Baiba Jansone (sertificēta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā)
  • Vita Lāce (sertificēta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā)
  • Sintija Verbele (sertificēta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā)

Saskaņā ar grozījumiem LSSA statūtos viena vieta ir paredzēta arī LU P.Stradiņa Medicīnas koledžas pārstāvim. Pārstāvis tiks nominēts tuvākajā laikā.

Saskaņā ar LSSA statūtiem tika lemts arī par  LSSA Biedru naudas apmēru 2016.gadam. Tika pieņemts lēmums par sekojošām Biedru naudām:

  • Privātpersonām – 25,00 Eur/gadā
  • Juridiskām personām – 200,00 Eur/gadā

Novēlējums no jaunās LSSA Valdes priekšsēdētājas (prezidentes) Sabīnes Ulbertes:  „Cienījamā LSSA komanda un biedri! Vēlos pateikties par man izrādīto uzticību, ievēlot mani šajā amatā un novēlēt gan pati sev, gan mums visiem kopā aktīvi sadarbojoties realizēt asociācijas mērķus, pilnveidoties un lepoties ar mūsu darbu. Tāpēc aicinu jau esošos LSSA biedrus aktīvi komunicēt savā starpā un savukārt esošos Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas un Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas studentus, ka arī kvalificētos speciālistus pievienoties asociācijas biedru pulkam”.

IMG_1534  IMG_1539IMG_1544 IMG_1570 IMG_1577 IMG_1585  IMG_1566IMG_1591IMG_1624IMG_1606

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s