Gada balva

Pirmo reizi tiks pasniegtas Gada balvas “Beauty Expert Award” skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā

Balvas pasniegšanas ceremonija notiks pirmdien, 12.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Latviešu biedrības namā. Tiks sadalītas balvas 8 nominācijās – Gada debija, Gada salons, Gada students, Gada inovācija, Gada meistars, Gada ieguldījums, Gada pasniedzējs, Mēdiju zvaigzne.

Skaistumkopšanas nozares Gada balva “Beauty Expert Award” būs pirmais šāda veida pasākums, ko organizē “Latvijas Skaistumkopšanas Speciālistu asociācija”. Pasākuma organizatori veidos šo pasākumu kā ikgadējo skaistumkopšanas nozares augstāko atzinību par sasniegumiem un ieguldījumiem nozares labā. Balvas nominantus ir izvirzījuši paši skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā. Ar izvirzītajiem finālistiem var iepazīties https://skka.lv/lssa-awards/nominanti/.

Balvas laureātiem pasniegs tādi Latvijā zināmi uzņēmumi kā skaistumkopšanas institūts “Liora”, SIA  “Poetica”, SIA “Concordia Cosmetics”, žurnāls Les Nouvelles Esthetiques, Skaistumkopšanas klīnika “Panacea Pro”, Galerija Baltik, SLA Paris un Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija

Skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā ir salīdzinoši jauna profesija, šiem speciālistiem ir augstākā iespējamā izglītība kosmetoloģijā Latvijā. Speciālisti ir ne tikai ārstniecības personas un sava aroda meistari, veicot sarežģītākās un inovatīvākās skaistumkopšanas procedūras, bet arī izglītoti jaunie uzņēmēji. Latvijā ir vairāk nekā 400 skaistumkopšanas speciālisti.

Pasākuma atbalstītāji ir Stenders, Amber Group, Magnolijas Zieds, Galerija Riga Art  – Karine Paronyanc, Anitra Bērziņa, Arbor Medical Korporācija, Amrita, La Carousell, GMT Beauty, Goldwell, Baltic Beauty Pro, Zephyr, Una Style, Firefly. Informatīvais atbalstītājs: TV Riga24.

Pasākuma organizators ir biedrība “Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija”, kura ir dibināta 2008. gadā. Tās darbības mērķis ir veicināt skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā un citu skaistumkopšanas speciālistu profesionālo attīstību Latvijā un Eiropā.

Tuvāka informācija:

Sintija Verbele

marketings@skka.lv

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s