GALATEJA

Kursi notiek Mācību centrā Galateja, Dzirnavu ielā 102, Rīgā, LV-1050. Plašāka informācija  un pieteikšanās pa tālruni – +371 28242467, +371 67242487.

www.galateja.lv (sadaļa “Apmācības”)

www.mikropigmentacija.eu (sadaļa “Apmācība”)

Mācību centrs Galateja piedāva apgūt dažādus skaistumkopšanas kursus, kas ļaus profesionāli pilnveidoties katram skaistumkopšanas speciālistam. Mācību centrā Galateja Jūs variet apgūt sekojošus kursus:

1.Mikropigmentācijas tehnikas apguve (160 TIP)

Mikropigmentācijas tehnikas apguve ir profesionālās pilnveides programma, kuras līdzautore ir mikropigmentācijas kompānijas un starptautiskās skolas Goldeneye (Vācija) vadošā speciāliste-pasniedzēja (Latvijā). Kursos Jūs apgūsiet visu nepieciešamo, lai patstāvīgi un profesionāli veiktu mikropigmentācijas procedūru. Apmācības sastāv no Basic 1 un Basic 2 daļām. Nodarbību laikā Jūs saņemsiet plašas teorētiskās zināšanas par sekojošo: mikropigmentācijas procedūras principi un īpatnības, ierīces un palīgiekārtas, pigmentoloģijas pamati, mārketings mikropigmentācijas jomā un citu informāciju, kas nepieciešama, lai apgūtu mikropigmentācijas mākslu. Praktiskās daļas notiks vispirms uz speciālām maskām, tad uz modeļiem. Kursu nobeigumā tiek izsniegts starptautiska mēroga Goldeneye skolas diploms.

Nodarbības notiek grupā – 2 – 4 personas.

Nodarbību ilgums – 160 stundas.

Maksa – no 845 EUR.

*Kursus iespējams apgūt arī krievu valodā.

2.Mākslinieciskā uzacu noformēšana (6 TIP)

Mākslinieciskās uzacu noformēšanas kursi paredzēti jebkuras specialitātes meistariem, kuri strādā estētikas sfērā, un visiem tiem, kas vēlas apgūt, kā pareizi kopt šo zonu. Apmācību laikā varēs apgūt uzacu formas, korekcijas metodes un nosacījumus kā arī citu ļoti noderīgu un nepieciešamu informāciju. Apgūtās teorētiskās zināšanas izmantosiet veicot praktisko darbu uz modeles.

Nodarbības notiek grupā – 2 -3 personas.

Nodarbību ilgums – 5 stundas.

Maksa – 75 EUR.

*Kursus iespējams apgūt arī krievu valodā.

3.“Perfect Silk Lashes” skropstu modelēšana (7 TIP)

Skropstu pieaudzēšana ir veids, kā uzsvērt un izcelt skropstu skaistumu, izmantojot dažādas skropstu pieaudzēšanas metodes un produkciju.

PSL skropstu modelēšana ir kurss, kurā ir ietvertas sekojošas tehnikas – klasiskā skropstu pieaudzēšana (viens uz viens), skropstu pieaudzēšana pušķīšu veidā un skropstu ķīmiskie ilgviļņi. Apmācību laikā Jūs apgūsiet teorētiskās zināšanas – skropstu pieaudzēšanas tehnikas, to nosacījumus, veidus un atšķirību starp tiem. Kā arī skropstu pieaudzēšanas produkciju klāstu, produkta veidu, funkciju un pielietošanu. Pabeidzot kursu, Jūs pratīsiet kvalitatīvi un droši veikt dažādas skropstu pieaudzēšanas tehnikas, kuru uzdevums ir izcelt acu skatienu.

Nodarbības notiek grupā – 2 – 3 personas

Nodarbību ilgums – 8 stundas.

Cena – 165 EUR

*Kursus iespējams apgūt arī krievu valodā.

4.Vaksācija (12 TIP)

Vaksācijas kursus var apgūt gan iesācēji, gan pieredzējuši speciālisti skaistumkopšanas jomā. Kurss satur tādas tēmas kā – ar vaksāciju saistītie anatomiskie aspekti, epilācijas veidi, vaksācijas produkti un citi. Praktiskajās nodarbībās pielietosiet apgūtās teorētiskās zināšanas.
Nodarbības notiek grupā – 2 – 3 personas un tiek piedāvātas individuālās nodarbības.

Nodarbību ilgums – 2 dienas.

Cena – grupu nodarbības – 75 EUR, individuālās nodarbības – 90 EUR.

*Kursus iespējams apgūt arī krievu valodā.

5.Medicīniskais pīrsings (7 TIP)

Medicīniskos pīrsinga kursus var apmeklēt jebkurš. Apmācību laikā Jūs apgūsiet visu par pīrsinga duršanu. Apmācību laikā apgūsiet – pīrsinga produktus, duršanas paņēmienus, kopšanu un daudz ko citu bez kā pīrsinga pakalpojuma veikšana nav iespējama.

Nodarbības notiek grupā – vismaz 2 personas.

Nodarbību ilgums – 6 stundas.

Cena – 75 EUR.

*Kursus iespējams apgūt arī krievu valodā.

Pielikumā ir arī mācību centra Galateja, Mikropigmentācijas kompānijas Goldeneye un “Perfect Silk Lashes” logo, kas būtu pievienojami katram konkrētam kursa aprakstam.

Jautājumu gadījumā variet sazināties pa tālruni +371 28242487 vai +371 67242487.

Advertisements