PROLOGIC

neovita

1. Stop Age (Anti-atonic) sejas masāža

8 TIPS – 1 dienas apmācība

Ādas kustīgums nav iemesls, lai atteiktu klientam!

Ikviena masāžas kustība izsauc ādas krokojuma veidošanos un pastiprina masiera un klienta bailes, kuras saistītas ar viedokli, ka masāža izstaipa ādu. Turklāt, klienta vecums te nespēlē lomu, jo kustīga seja – tā ir iedzimta īpatnība, un ādas virsējo slāņu kustīgums attiecībā uz muskuļu aponeirotisko sistēmu var tikt novērots arī divdesmit piecu gadu vecumā. Novecošanās procesā, deģeneratīvidistrofisku sejas audu un sejas skeleta izmaiņu gaitā, rodas vecuma ādas kustīgums, kas arī prasa delikātu darbu masāžas veikšanai. Ko darīt? – Neveikt masāžu? Veikt! – Noteikti veikt, bet pareizi, pielietojot specifiskas metodes. Masāža šādai ādai ir dzīvīguma avots. Trofikas uzlabošana, mikrocirkulācijas atjaunošana, saistaparāta nostiprināšana un ādas sablīvēšana palīdzēs novērst tās agrīno novecošanu. Masāžas paņēmieni ir vienkārši un oriģināli un iepriekš nekad netika izmantoti kosmetologu un masieru darbā.

Dalības maksa: 140.00 EUR

2. Blefarolift masāža

16 TIPS – 2 dienu apmācība

Grumbas? – Izlīdzināt!

Tūska? – Noņemt!

Piere? – Savilkt!

16 stundu roku un smadzeņu treniņš  acu zonas masāžas seminārā.

Masāžas efektivitāte:

pilnīga muskuļu relaksācija uz 72 stundām

uzacu pacelšana par 0,5 cm

plakstiņu tūskas samazināšana

Semināra programma:

acu zonas anatomiskas novecošanās īpatnības

saistība starp augšējās un vidējās sejas zonām

sejas zonu novecošanas pazīmes

efektīvi masāžas veidi vecuma profilaksei un atjaunošanai

roku nostādīšana un masāžas veidu iestrāde

efektīvas masāžas un tūlītēja liftinga noslēpumi

Dalības maksa: 240.00 EUR

3.IQ Hiromasāža

Kopējais stundu skaits: 96 stundas

Mācību laiks:

1 daļa – 3 dienas

2 daļa – 3 dienas

3 daļa – 3 dienas

4 daļa – 4 dienas

24 TIPS – par katru daļu

Mērķis un uzdevumi:

Kā ar vienkāršu glaudīšanu veikt 100 masāžas paņēmienus atkarībā no ādas tipa un novecošanās posma;

  • kā izmantot mīcīšanu dažādos sejas un kakla novecošanās posmos;
  • kad drīkst veikt sejas un kakla berzēšanu un kad nedrīkst;
  • kā sastādīt oriģinālu shēmu konkrētai klienta estētiskai problēmai;
  • kā kombinēt masāžas veidus maksimāla efekta sasniegšanai;

Kas rezultātā? Jūs iegūsiet iedvesmu un…, bet jūsu klienti saglabās jaunību un skaistumu ilgus gadus.

1 daļa – Bāzes Hiromasāža

Sejas tipa noteikšana, ādas tipa noteikšana, iespēja strādāt ar dažādiem ādu tipiem un dažādā vacuma izmaiņām.

2 daļa – Strukturētā Hiromasāža

Iesildīšana un rīvēšana atkarība no ādas tipa

3 daļa – Liftinga Hiromasāža

Sejas limfodrenāža, darbs ar kaklu un dekoltē zonu. Specifiskas metodes sejas ādas tvirtumam, kakla un dekoltē zonas elastības nostiprināšanai.

4 daļa – Hiromasāzas Meistarklase

Visu iepriekšējo hiromasāžas daļu apvienošana, individuālo procedūru sastādīšana jebkuram sejas tipam.

Dalības noteikumi seminārā:

uzsākt masāžas apmācību var tikai no pirmā semināra, no 2. vai 3. semināra nav iespējams, mainīt seminārus vietām nedrīkst, citādi jūs nesapratīsiet masāžas shēmas uzbūves galveno ideju konkrētam klientam. Ja kaut kādu iemeslu dēļ jūs nevarēsiet turpināt apmācību, tad turpināsiet ar nākošo grupu

Dalības maksa: 300.00 EUR par katru daļu

4.Anatomija bez bildēm (Seja)

8 TIPS – 1 dienas apmācība

Praktiskais seminārs par sejas anatomiju ir nepieciešams gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Galvas un kakla kaulu un musku lu bezkļūdaina noteikšana ļaus Jums pareizi darboties ar seju veicot masāžu un palīdzēs taisot injekcijas. Pētot seju, Jūs iemācīsieties burtiski redzēt caur ādu un diferencēt jebkādu anatomisku struktūru, vai fascijas, muskuļus vai kaulus. Tas, savukārt, palīdzēs izstrādāt pareizo sejas atjaunošanas stratēģiju  ņemot vērā tās anatomiskās īpašības. Aizraujošs ceļojums jūtu un izpratnes pasaulē. Muskuļi paši pastāstīs par savam problēmām, vajag tikai iemācīties taustīt tos pareizi, bet fascija vēl norādīs kustības virzienu. Dzīve bez krunkām un lokām ir sasniedzams mērķis, it īpaši, ja Jūs zinat kas jādara.

Šīs seminārs ļaus apzināti un ar labāku rezultātu risināt daudzas estētiskās problēmas, ņemot vērā saites starp dažādiem sejas un kakla struktūrām un novecošanas pazīmēm, vai tas ir mimiskās grumbas, vai gravitācijas ptoze. Seminārā mēs apskatīsim svarīgāko muskuļu palpāciju un to funkcijas, tonusa traucējumi kas noved pie mimisko grumbu parādīšanos.

Dalības maksa: 120.00 EUR

6.Miofasciālās un mobilizējošās pieejas muguras augšējās daļas sāpju ārstēšanā.

24 TIPS – 3 dienu apmacība

Par sāpju iemeslu var kalpot jebkura struktūra. Tomēr muskuļu ieguldījums sāpju sindroma formēšanā bieži paliek nenovērtēts, kaut arī tas parādās visbiežāk.
Ja esat masieris un uzskatāt, ka masēt ir nepieciešams “tur, kur sāp”, tad šie semināri ir paredzēti jums!
Jūs uzzināsiet, kā ātri un efektīvi palīdzēt citiem. Iepazīsieties ar paņēmieniem  un metodēm, par kurām nerunā klasiskās (taizemes, havajiešu, turku u.c.) masāžas kursos.
Ja jūs regulāri vai epizodiski izjūtat diskomfortu vai sāpes kaklā un mugurā, ciešat no galvassāpēm un jūsu diagnoze ir “osteohondroze” vai “nekas nopietns”, arī tad šie semināri ir paredzēti jums!
Jūs uzzināsiet, kā ātri un efektīvi palīdzēt sev.
Miofasciālās un mobilizējošās pieejas muguras augšējās daļas sāpju ārstēšanā. Seminārā tiek sīki izskatīti starplāpstiņu sāpju ārstēšanas jautājumi, etioloģija un dažādas miofasciālās pieejas un ārstēšanas varianti, stiepšanas pozīcijas un konkrēto problemātisko muskuļu pašizstiepšana, diagnostikas problēma, standarta pieeja ārstēšanai, miofasciāla pieeja ārstēšanai, simptomi, nerva saspiešanas sindromi,ārstēšanās varianti, trigera punktu inaktivācijas metodes, kas tiek apgūti seminārā: postizometriskā muskuļu relaksācija, pozicionālās un miofasciālās relīzes metodes, TT (ТТ) išēmiskā kopresija, reciprokā kavēšana, kontr strein tehnika, perkusijas metode, “sausās adatas” metode, integrētās neiromuskulārās inhibējošās tehnikas.

Dalības maksa: 270.00 EUR

Vairāk: http://e-beauty.lv/kompaniju-katalogs/3805-prologic-sia

Advertisements